BÖCEKLER

Tahta Kurdu

trulynolen

Tahta kurdu ilaçlama, özellikle çok mobilyaların bulunduğu evler için gerekli olabilir. Zira mobilyalara verdiği zararlarla bilinen tahta kurdu, yeri geldiğinde büyük maddi hasarlara sebep olabilmektedir. Peki tahta kurdu ilaçlaması nasıl yapılmalıdır. Genellikle sıvı ilaçlama yöntemi kullanılırken, uzun süreli terk etmenin mümkün olmadığı iş yerlerinde jel ilaçlama yöntemi de uygulanmaktadır. Fakat sıvı ilaçlama yöntemi her zaman için daha etkili bir yöntemdir.

Genellikle nemli tahta ve mobilyalara zarar veren tahta kurdu ilaçlama yapılmadığı takdirde evdeki tüm mobilyaları kemirip ortama dekoratif açıdan zarar verebilir. Benzer durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız mobilyaların kuruluğuna önem vermelisiniz fakat evinizde tahta kurdu olduğundan şüpheleniyorsanız, hemen bir böcek ilaçlama firmasını aramanız gerekebilir. Çünkü genellikle ortada gezmeyen tahta kurdu, muhtemelen siz görmeden uzun süredir mobilyalara zarar veriyordur ve bu durumdan şüphelendiğiniz takdirde hemen önlem almalısınız.

Böcek ilaçlama firması seçerken de firmanın deneyimli olmasına özen gösterin. Özellikle yeni böcek ilaçlama firmalarında uzak durun. Sektörde yeteri kadar deneyim sahibi olmayan, kullandığı ilaçlar sağlık bakanlığı onayına sahip olmayan pek çok ilaçlama firması bulunuyor. Bu firmalara yaptıracağınız ilaçlama etkisiz olduğu takdirde başka bir böcek ilaçlama firmasına da para vermeniz gerekeceğinden ücreti biraz fazla olsa da deneyimli ve profesyonel hizmet sunan firmaları tercih etmenizde yarar var.

Onlarca yıldır böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız da bu konuda yeteri kadar deneyime sahiptir. Eğitimli ekip arkadaşları ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımızla böcek ilaçlama alanında en büyük yardımcınız olacağız.

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurup, gönderebilirsiniz.