KEMİRGEN KONTROL

Zararlıların Çözümü; Truly Nolen!

trulynolen

Komple Kemirgen Kontrol Çözümü
Kemirgen popülasyonları çok hızlı büyür, bu nedenle zaman önemlidir. Nüfuslar küçük olduğunda hedeflenmek en iyisidir, ancak tam bir uçurum haline gelmeden önce. Başarılı ve etkili bir kemirgen kontrol stratejisi tipik olarak sağlık önlemlerini, kemirgen prova (dışlama) ve nüfus azaltılmasını (yakalama) içerir.

Muayene:
Gerçekten Nolen, kemirgen istila edilmesine hizmet ettiğinde, mümkün olan en hızlı sonuçları sağlayacak şekilde yaklaşırız. Her bir evin eşsiz olduğunu ve mesleki eğitim almış teknisyenlerimizin, kemirgen faaliyetlerinin herhangi bir işaretini ve potansiyel giriş noktalarını belirleyerek evinizin kapsamlı bir incelemesini yaparak bireysel ihtiyaçlarınızı anlamaya zaman ayırarak anladığını söylüyoruz. Muayene bittikten sonra, haşere kontrol uzmanınız, kemirgen sorununuza özel bir plan hazırlayacaktır.

Kemirgen-Evinizin Prova Şekli (Dışlama):
Bir haşeratın evinize girmesi çok büyük bir delik açmaz. Kemirgenler, kendileri için çok küçük gözüken deliklerden sıkışabilir; fareler bir kuruş gibi küçük bir delikten bir eve girebilir; Sıçanlar çeyrek kadar küçük bir delik açabilirler. Kemirgen kontrolünün en başarılı ve en kalıcı şekli barınağı sınırlandırmak ve kemirgenlerin evinize girmesini önlemektir. Programın dışlayıcı safhasında, Truly Nolen uzman teknisyeni evinizi "kemirgen deliller" ile delirmektedir.

Gerçekten Nolen, kemirgenlerin evinize girmek için kullanabilecekleri herhangi bir delik, çatlak veya boşluk gibi kemirgen giriş noktalarını bulmak için evinizi inceleyecek - ve bunları mühürleyecek. Kemiriciler yerleri kaldırarak barınak ve dinlenme bulmak, gizlemek ya da yuva ve arka genç inşa etmek zorunda kaldıklarında, çok sayıda hayatta kalamazlar. Ağaç kazıkları ve diğer kemirgen barınak alanları gibi aşırı büyümüş zararlı bölgeler de ortadan kaldırılmalıdır.

Bindirme:
Bir kemirgen istila halihazırda mevcutsa, evde zaten bulunan kemirgen popülasyonunun kontrolüne yardımcı olmak için bir tür popülasyon azalması (örn., Yakalama) genellikle gereklidir. Başarı içinse yerleşim başta olmak üzere pek çok faktör hesaba katılır. Sıçanlar, çevrelerinde yeni bir şeyden çok şüphelidir ve yeni yerleştirilen bir tuzaktan kaçınır; bu nedenle bu işlem birkaç gün sürebilir veya birkaç hafta sürebilir. Teknisyen, kemirgecileri tutsak oldukları için düzenli olarak kontrol edip derhal onları çıkaracaktır. Doğal olarak tehlikeli zehirlere dayanmamakla, kemirgenlerin düzgün şekilde atıldığından emin olabiliriz ve hoş olmayan kokuların oluşmasını önleyebiliriz.

Sağlık ve Vektör Kontrol:
Sanitasyon:
En etkili kemirgen kontrolü önleme ile başlar. Çöp kutusu düzgün bir şekilde atılmalı ve sağlık koşulları kusursuz bir şekilde muhafaza edilmelidir. Kemirgenler sınırlı miktarda yiyecek ve barınak ile küçük alanlarda hayatta kalabilirler. Dolayısıyla ne kadar temiz olursa olsun, gıdaların depolandığı tüm yerler gıdaları metal veya cam kaplara sıkıca sızdırmaz hale getirerek önleyici bir önlem olarak kemirgeye dayanıklı olmalıdır. Hem insan hem de evcil hayvan yemi, kemirgenler için bir teşviktir. Karton kutular, onları yuvalarında kullanmaları için çiğnemek gibi kemirgenler için caziptir. Gerçekten Nolen haşere kontrol uzmanı kemirgenleri cezbeden nesneleri çıkarmak için ayrıntılı öneriler sunacaktır.

Vektör kontrolü:
Teknisyen ayrıca pire, akar, roaches ve diğer bayıltıcı böcekler gibi kemiricilerle sıkça yaşayan vektörleri ortadan kaldırmak için kapsamlı bir haşere kontrol muayenehanesi sağlayacaktır.

Uzun Vadeli İzleme:
Devam eden bir izleme programı, dışlayıcı tedbirlerin uzun vadede bozulmadan kalmasını sağlar. Kemirgen önleme planının etkin bir şekilde çalıştığından emin olmak için evinizi düzenli olarak izleyeceğiz ve gerekli düzeltmeleri yapacağız. Sizinle istişarede bulunacağız ve gelecekteki kemirgen enfestasyonlarını önleme yolları konusunda eğitim verecektir. Amacımız, kemirgen içermeyen uzun vadeli bir çevre sağlamak ve% 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

iyileştirme:
Kemirgenler ve bunlarla ilişkili böcekler ortadan kaldırılmış olsa dahi, kemirgen dışkıları ve idrarı tarafından geride bırakılan uzun süreli kontaminasyon olabileceğinden mülkünüzü sanitize etmek gerekli olabilir. Gerçekten Nolen teknisyeni kemirgenin yan ürünleriyle ilişkili hastalıkları ortadan kaldırmak için tüm etkilenen yüzeylere bir sanitasyon ajanı uygulayacaktır.

Kemirgen pisliklerinin alınması ciddi bir iştir, bu yüzden Truly Nolen kurutulmuş dışkı maddesinin havaya girmesini önlemek için bir HEPA vakum sistemi kullanmaktadır. Kirli izolasyonun giderilmesi de programın sağlık koruma bölümünün parçası olarak gerekli olabilir. Teknisyeni, özel ihtiyaçlarınıza en uygun olan kemirgen sağlık planını tartışacaktır.