ZARARLI KONTROL

Zararlıların Çözümü; Truly Nolen!

trulynolen

Truly Nolen'in dört mevsimde konut haşere kontrolüne yaklaşımı, haşere sorununuza saldırıyor ve sizin ve aileniz için en iyi sonucu elde etmek için farklı ekipman ve en kaliteli materyalleri kullanarak bireysel adımları içeriyor.

Biliyoruz! 1938'den beri, Truly Nolen bir endüstri uzmanı ve yenilikçiyi sürdürdü. Nerede yaşadığınızı yaşıyoruz. Mahalle haşere kontrol uzmanınız, haşere kontrol uzmanlarının ulusal bir ağının bir parçasıdır. Aynı zamanda, bireysel topluluğunuzdaki yerel haşere eğilimlerine de aşina. Zararlı madde aktivitesi arttıkça, genellikle birden fazla ev sahibi aynı veya benzer bir zararlıyı Gerçekten Nolen ekibine bildirir. O, yerel zararlılarla ilgili sorunlarınızı tanımlayacak ve önlemlerini alacaktır.

Bugün gerçekten korunun ve bu avantajların tadını çıkarın:
Uygun: Üç aylık bir tedavi programı.
Yenilikçi: Zararlı davranışındaki mevsimsel değişikliklere dayanır. Zararlılarla mücadele konularınızı hedeflemek için en gelişmiş uygulama yöntemlerini ve materyallerini kullanırız.
Proaktif: gelecek nesilleri azaltmak için böceklerin üreme döngüsüne etki eder. Her ziyarette kapsamlı bir incelemeyi tamamlıyoruz ve her bir ziyaretin sonunda size tüm bulguları ve eylemleri tam olarak iletmek istiyoruz.
Sinerjik: Eşsiz malzeme kombinasyonu, uygulama yöntemleri ve dışlama, etkililiği önemli ölçüde arttırır.
Çevreye dost: Mümkün olduğunda doğal olarak bulunan malzemeleri kullanırız. Gerçekten Nolen sizinle ve çevrede ortaktır.
Memnuniyet garantili. Hizmetinizin herhangi bir bölümünde bir sorun varsa, memnun kalana kadar ek ücret ödemeden evinize servis vermeye devam edeceğiz. En son planlanan hizmetiniz için memnuniyeti veya paranızı geri vereceğiz.
istila
Zararlıların kontrol altına alınması. Hedefli haşere kontrol tedavileri, evinizin iç, dış ve çevresi üzerine odaklanmaktadır.

Dört Mevsim yaklaşımımızın bir parçası olarak, Truly Nolen size aşağıdakileri sağlayacaktır:

İç hizmet uygulamaları
Servis videosunu görmek için üstteki bir simgeyi tıklayın.

İç Hizmetler
İç mekan toz uygulaması, kapı ve pencere çerçeveleri, süpürgelikler, duvar plakaları ve demirbaşlar gibi zararlı saklanma yerlerini değerlendirir.
İç cep web silme örümcek ağlarını tavan köşelerinden ve kirişlerden, pencere pervazlarından ve diğer yüzeylerden uzaklaştırarak örümceklerin yiyecek kaynaklarını yok eder.
İzleme istasyonları, evinizi istila eden böcekleri yakalar ve evinizdeki böcek aktivitesi hakkında bir rapor kartı sağlamak için stratejik olarak kritik alanlara yerleştirilir.
Bait istasyonları, nem çeken hamamböceği ve karıncalar için tedavi etmek için mutfak ve banyo lavabolarının altına yerleştirilir.
Botanik aerosol, dolaplarda saklanan zararlıları elimine eder.
Dış hizmet tedavileri
Servis videosunu görmek için üstteki bir simgeyi tıklayın.

Dış Hizmetler
Dış cep mendil örtüler, örtü kapaklarının altında, kapılar ve çıkıntıların çevresinde örümcek ağı kaldırır ve örümceklerin besin kaynağını - ağını yok etmek için diğer alanları kaldırır. Çirkin ağların giderilmesinin yanı sıra silme, daha fazla böcek aktivitesini azaltmak için hızlı etkili bir botanik önleyici de bırakıyor.
Dış toz uygulaması, eve girmeye çalışan zararlılara karşı ilk savunma hattı olarak kapı ve pencere çerçeveleri ve saçakların altına bor esaslı bir materyal uygulanır. İçeri girmeden onları burada durdurabiliriz.
Dış sıcak nokta tedavisi, zararlıların bu yerleri evinizin içine girmesi için kullanamayacağı şekilde, kapı ve pencere çerçeveleri ve vakıf boyunca alanlar gibi giriş noktalarını ele alır.
Hariç tutma, haşeratların kapılara, pencerelere ve diğer çatlaklara ve aralıklara girmek için kullandıkları çatlakları takarak zararlıların evinize girmesini engeller. Üç ayda bir yapılan bu hizmetimiz, evinizin çevresinde üç doğrusal ayaktaki tedavileri içermektedir.
Güç tedavisi, içeri gizlenen zararlıları yok etmek için malzemeyi çatlaklara ve aralıklara iter.
Dış çift yem sistemi, yetişkin zararlıları ve larvalarını evinize gelmeden önce azaltmak için iki taneli yem uyguluyor.
Zararlı Etkiler
Ev harika bir yer. Aileniz için sadece rahat değil, aynı zamanda zararlı böcekler için de ideal bir yer. Zararlıların öğelere ve avcılara karşı yiyecek, nem ve barınmaya ihtiyacı vardır. Eviniz doğal bir yırtıcı tehdidi olmadan bunları sağlar. Zararlıların, evinize yıl boyunca girmek ve yaşamak için aramalarının nedeni budur. Ve sadece herhangi bir zararlı görmediğin için, orada olmadığı anlamına gelmez.

Düzen kurmak…
Zararlıların 1/64 inç kadar küçük çatlaklar vasıtasıyla evinize girebileceğini biliyor muydunuz? Bu çatlaklar arasında, boruların ve tellerin evinize ve pencere kenarlıklarına girdiği erişim delikleri bulunur. İçerdikçe onlar sizin ve aileniz üzerinde önemli bir etkisi olabilir