BÖCEKLER

Kertenkele

trulynolen

Kertenkele ilaçlama, son derece hızlı hareket edip sert bir cilt yapısına sahip olan kertenkele ile mücadele edebilmek için kullanılan en etkili yöntemdir. Bilindiği üzere kertenkeleler genellikle dış mekanlarda yaşarken boyları ülkemizde 4-5 cm civarındadır. Çok hızlı hareket etme özelliğine sahip olan kertenkeleler, kısa süre içerisinde caddelerden evimize kadar girebilirler. Direkt olarak hastalık bulaştırmayan, insan sağlığını tehdit etmeyen kertenkeleler, vücutlarında taşıdıkları mikroplardan dolayı, evlere girdikleri takdirde insan sağlığı açısından tehdit içerebilir. Bu yüzden özellikle kapalı mekanlarda kertenkele ilaçlama işlemi son derece büyük önem taşır ve ehil olmayan kişiler tarafından kesinlikle yapılmamalıdır.

Ehil olmayan kişilerden kasıt; bireysel ilaçlama yöntemlerini benimseyen ya da hiçbir deneyime sahip olmadan böcek ilaçlama firması kuran kişilerdir. Bu tip kişi ya da kuruluşlar böceklerden kurtulmayı değil aksine daha da fazla üremelerini sağlayabilir.

Genellikle taşlık veya yeşillik alanlarda yaşayan kertenkele ile mücadele edebilmek için yapmanız gereken tek şey; profesyonel bir böcek ilaçlama firması bulmaktır. Firmamız ise yıllardır böcek ilaçlama sektöründe hizmet veriyor. Yani bu konuda son derece deneyimli ekiplere sahibiz. Profesyonel ve deneyim sahibi ilaçlama ekiplerimizin tüm üyeleri, bu işin eğitimini almış kişilerdir. Yani hangi hayvan için hangi ilaç kullanılmalı bilirler ve bu yüzden böceklerin baş belası olma ihtimalini ortadan kaldırabilirler. Ayrıca firmamızın kullandığı tüm ilaçlar da sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Yani insan sağlığı için herhangi bir tehdit unsuru barındırmamaktadır.

Teklif almak için aşağıdaki formu doldurup, gönderebilirsiniz.