DEZENFEKSİYON

Zararlıların Çözümü; Truly Nolen!

 

TRULY NOLEN® İnsan, gıda ve çevre sağlığı ve güvenliği için son derece önemli olan EPA, FIFRA, WHO ve TC Sağlık Bakanlığı tarafından öngören standartları izlemekte, kullanmış olduğu Güçlü Geniş Spektrumlu Virüsidal Dezenfektan ile yoğun insan etkileşiminde olduğunuz iş yeri ve yaşam alanlarınızda size sağlıklı çözümler sunmaktadır.

Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütünün ve dünya genelinde hükümetlerin, Biyogüvenliği sağlamak ve Acil Hastalık Kontrolü (EDC) kapsamında acil durum planları için seçimleri olan dezenfektan ürünlerinin kullanarak ortam dezenfeksiyonu yaptığımız çalışmamızla, virüsle ilgili genel kaygılarınızı ortadan kaldırmış olacağız.

Kullandığımız önleyici ilac Corona Virüs (COVİD-19) dahil 500'den fazla virüs, bakteri, mantar türlerini öldürdüğü, çevre ve canlılar üzerinde zararlı etkisi olmayan, güçlü, hızlı etkili ve çok amaçlı biyogüvenlik dezenfektanıdır.

Uygulamalar Hacim uygulaması olarak adlandırdığımız ULV (Ultra Low Volume) uygulaması şeklinde yapılmaktadır. (Havadaki ve yüzeylerdeki virüsler için, ULV ile mikron zerrecikler havaya püskürtülmektedir.)

Bu farklı uygulama ile günlük yaşantınızı hiçbir şekilde değiştirmenize, evinizi terk etmenize veya hazırlık yapmanıza gerek kalmadan koruyucu hizmetleri almanızı sağlamaktadır.

Dezenfeksiyon uygulamasının  insan etkileşiminin yoğun olduğu ortamlarda maximum 15 günlük periyodlarla tekrar edilmesi önemlidir. 

Bilgi almak ve bu hizmetten yararlanmak için bizleri 0530 978 98 57 veya 0216 425 64 00 nolu telefonlardan arayarak ulaşabilirsiniz.

 

check over here https://www.firmreplica.com/. read what he said zegarki repliki. my explanation https://konstantinchaykinwatches.com. More details about www.watch-armani.com. This Site fake rolex. find perfect replica watches. look what i found bell and ross replica watches. For details about hublot replica. Up To 90% Off https://www.loanbellross.com/.