FÜMİGASYON UYGULAMASI

Zararlıların Çözümü; Truly Nolen!

trulynolen

Depolanmış her türlü ürüne ekonomik zarar veren haşerelere karsı, tamamıyla izole edilmiş ortamda kati, sıvı veya gaz fumigantlar kullanılarak yapılan eradikasyon (yok etme) işlemine fumigasyon denir. Fumigasyon işlemi, çeşitli alet ve ekipmanlarla gerçekleştirilen, canlının tüm yasam evrelerini yok ederek ürünün korunmasını sağlayan bir yöntemdir.

Insektisit kullanımı, Depolanmış Ürün Zararları dikkate alındığında, yumurtalara karsı etkin olmaması ve gıda maddelerine bulaşması sebebiyle yanlış ve yetersiz uygulama olacaktır. Bu sebeple çuvallanmış veya dökme yığın halinde depolarda, silolarda, konteynerlerde vb. tüm alanlarda Fümigasyon işlemi yapılmalıdır.

Fümigasyon Neden Önemlidir ?

  • Bulaşık ürüne direkt olarak uygulanabilir.
  • Zararlıların tüm biyolojik dönemlerine etkilidir.
  • Difüzyon yüksekliği nedeniyle ürünün her noktasına homojen olarak dağılır.
  • Gıda maddelerindeki kalıntı ve koku oranının tolerans siniri içinde bulunur.
  • Kısa sürede büyük miktardaki ürünlere uygulanabilme olanağı sağlaması.

Firmamız ayrıca Uluslararası seyahat eden taşıtlarda ve gümrüklü alanlarda dezenfeksiyon ve deratizasyon işlemlerini uygulama yetki belgesine de sahiptir. Bu belge ile Türkiye’nin her yerindeki tüm gümrüklü alanlara ve uluslar arası seyahat yapan her türlü taşıtlarda ilaçlama ve fümigasyon işlemleri yapabilmekteyiz

check over here https://www.firmreplica.com/. read what he said zegarki repliki. my explanation https://konstantinchaykinwatches.com. More details about www.watch-armani.com. This Site fake rolex. find perfect replica watches. look what i found bell and ross replica watches. For details about hublot replica. Up To 90% Off https://www.loanbellross.com/.