HAKKIMIZDA

Truly Nolen International Türkiye

trulynolen

Amerika Birleşik Devletleri Florida eyaletinde 1938 yılında faaliyetlerine başlayan TRULY NOLEN, bugün 110 ulusal ofisi ve 1200 çalışanı ile ABD’de Zararlılarla Mücadele ve Çevre Sağlığı (Pest Prevention) sektörünün öncüsü ve lideri konumundadır. 

Günümüzde Amerika, Avrupa ve Asya kıtalarında, 61 ülkede TRULY NOLEN INTERNATIONAL olarak faaliyet gösteren şirket, 2000 yılı Mart ayı başından itibaren Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlamıştır. 

TRULY NOLEN, uluslararası konumlarda, özellikle endüstriyel tesisler, gıda üretim ve işleme tesisleri, oteller, hastaneler, klinikler, okullar, büyük ofis binaları, perakende satış noktaları alanında uzmanlaşmış, bunların çevre zararlıları konusunda olası ve varolan sorunlarının ortadan kaldırılmasında büyük deneyim sahibi olmuş ve kendine özgü know how ve teknolojiler geliştirmiştir. 

Şirketimiz, kendisini bir haşereyle mücadele şirketi olarak tanımlamamaktadır. Şirketimiz Zararlıları Engelleme, Kontrol Etme ve Çevre Sağlığı alanında faaliyet gösteren bir hizmet şirketi olup, verdiği hizmetlerinin kalitesi, sürekliliği, etkin servisi ile tanınmaktadır. 

Hizmetlerimizi sizlerin çalışma saatleri içerisinde, asla çalışmalaranızı aksatmadan, ek hazırlık yapmanızı gerektirmeyecek bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. 
Anlaşmalarımız periyodik hizmet dönemlerini içermesine rağmen, TRULY NOLEN INTERNATIONAL, müşterilerinin sorunu tamamen ortadan kalkıncaya kadar daha sık hizmet vermeyi ve olası problemleri karşısında müşterilerine ücretsiz servis verme yolunu benimsemektedir. 

TRULY NOLEN INTERNATIONAL TÜRKİYE, SANİTEM Çevre Sağlığı, Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri A.Ş. olarak hizmet vermektedir. Şirketin Merkezi İstanbul olup,Ankara,İzmir ve Adana ofisleri aracılığı ile tüm Türkiye hizmet kapsamındadır. 
” Çevre ve İnsan Dostu ” yaklaşımı ile her türlü alanda zararlılarla mücadele ve çevre sağlığı konusunda faaliyet gösteren şirketimiz, sizlere de daha kaliteli, standart ve güvenceli hizmet verme arzusunu taşımaktadır.

check over here https://www.firmreplica.com/. read what he said zegarki repliki. my explanation https://konstantinchaykinwatches.com. More details about www.watch-armani.com. This Site fake rolex. find perfect replica watches. look what i found bell and ross replica watches. For details about hublot replica. Up To 90% Off https://www.loanbellross.com/.